سلام :)

خب امروز مورخ ۲۶ خرداد یک هزار و سیصد و نود و هشته و مفتخرم بگم ک دیروز امتحاناتمون تموم شد

و دارم در اولین روز بعد امتحانات صبحانه پشت میزم نون گوجه خیار فلفل سبز تند میخورم و این پست رو مینویسم

الان گفتم دیروز انگار دیروز نبود . چرا ؟؟!!

چون انقدرر خستگی و بی خوابی داشتم دیروز از ساعت ۲:۳۰ ظهر تا ۱:۳۰ شب خواب بودم . برای همین کل دیروز رو خواب بودم و حسش نکردم :-)

امتحانمون هم ادبیات فارسی بود ک خیلی خوب دادم و ۲۰ میشم :)

خب خیلیی خوشحالم از بابت تموم شدن امتحانات و این سال تحصیلی . راحت شدیمم

ولی خب غصه م میگیره از اینکه سال دیگه مدرسه مون تموم میشه :-( دلم برای محیط مدرسه و جوش و بچه ها خیلی تنگ میشه

تو پست اول گفتم که تا ۵ تیر استراحت میکنم و بعدش شروع میکنم برا آزمون تیر ماه ک تعیین سطحه .

ولی دوستان زحمت کشیدن برنامه راهبردی تعیین سطح پارسال رو تغییر دادن . آخه چون برنامه راهبردی تابستون امسال نیومده بود برا پارسال رو دانلود کرده بودم

پارسال فقط عربی و ادبیات و فنون و ریاضی یازدهم بود ولی دیشب گفتم برم دوبار دانلود کنم ببینم شاید تغییر کرده باشه دیدم بعله برنامه راهبردی تابستون ۹۸ هم اومده و درسای دهم بهش اضافه شد و کلا درسا تغییر کرد .

دروس یازدهم : ریاضی -علوم فنون - جامعه - فلسفه - روان

دروس دهم : اقتصاد - جامعه - منطق - ریاضی- علوم فنون - عربی

خب خیلی زیاد شد نسبت به پارسال که فقط ۴ تا بود

داشتیم با ساناز ساعت ۶ صبح تو ایتا چت میکردیم گفتم ساناز درسا از این قراره برای آزمون . همینجوری داشتیم برنامه ریزی میکردیم که درسا چندروز طول میکشه دیدم وقت کم آوردیم

یعنی از ۵ تیر شروع کنیم تا ازمون ۱۵ روز وقت داریم و برنامه ما از ۲۰ روز هم بیشتر شده بود بدون مرور !!

بعدش تصمیم گرفتیم از اول تیر شروع کنیم و یکمم فشرده تر کنیم . هرچند درسای دهم یه بخشیش فراموش شده و باید بیشتر وقت بزاریم

و تصمیم گرفتم فقط برای ریاضی و علوم فنون و عربی فلسفه و منطق تست بزنیم برای این آزمون !!

در ضمن قراره ک برم خونه خاله جانم درس بخونم . چون اونجا خلوته اولا بعدش هم از تکنولوژی های تو خونه دور میشم من تو خونه باشم وسوسه میشم بیام پشت کامپیوترم و تو نت :-[

میشناسم خودمو دیگه مثلا میگم ۱۰ دقیقه باشم تو نت ک از یک ساعتم بیشتر میشه !!!!!!!!!!!!!

امسال شوخی بردار نیست و باید از چیزایی ک منو از درس دور میکنه و تحریکم میکنه ب سرگرمی دور شم !

صبح ساعت ۸ برم ساعت ۶ عصر برگردم خونه . تو این ۱۰ ساعت حداقل ۸ ساعت مفید میتونم بخونم

بعدشم از ۶ به بعد که اومدم خونه اگر درسای عقب مونده دارم ب اونا رسیدگی کنم اگرم نه استراحت کنم و به کارایی ک دوست دارم مشغول شم

کلاسا هم شروع میشه از اول تیر و برای اونا هم باید وقت بزارم . خدایا کمکم کن

شروع درس یک کنکوری - برنامه ریزی

شروع درس یک کنکوری - برنامه ریزی

تموم شدن مدرسه - برنامه ریزی های من - حرفام

ک ,تو ,ساعت ,برنامه ,هم ,خونه ,برنامه راهبردی ,علوم فنون ,و این ,فنون و ,از اول ,برنامه راهبردی تابستون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

همه چی موجوده مای دیبا موویز neginhtab 95874 برگزار کننده تورهای کویر و طبیعت گردی ياکريمستان راهنمای خرید آنلاین بسیج کارکنان دانشگاه شریف طعم گس خرمالو باران سرخ